Zpravodajství z MS

Lístky na MS v hokeji rychle mizí

12.4.2010

Lístky na MS v hokeji rychle mizí

Ačkoliv do zahájení zbývá více než měsíc, na hokejové Mistrovství světa se již prodalo neuvěřitelných 330 000 vstupenek. Do nákupu lístku na hokej se zapojili i sousední země a tak počet prodaných vstupenek rychle roste. Členové organizačního výboru totiž cestují po Evropě a seznamují novináře a hokejové fanoušky s akcemi v rámci MS a jinými užitečnými informacemi – také Praha byla jednou ze zastávek. Lístky na mistrovství světa se dají pořídit i přes české cestovní kanceláře, které nabízejí celé zajezdy pro více osob s možností volby konkrétních zápasů, nebo jen výjezdy na daný konkrétní zápas.

Tipy na tyto zájezdy najdete např. zde:

  • CK SLAN tour
  • Hokej s CK SLAN tour

Samozřejmě do Německa můžete vyrazit i sami a lístky na hokej si na vlastní pěst koupit na oficiálních stránkách Mezinárodní hokejové federace:

  • IIHF

Němečtí sousedi berou organizaci šampionátu velmi vážně, stejně jako jeho propagaci – záštitu nad turnajem převzal německý president Horst Köhler, velvyslankyní Mistrovství je mezi jinými i bývalá tenisová hvězda Steffi Grafová a čestnou předsedkyní organizačního výboru je německá kancléřka Andrea Merkelová.

Pro fanoušky hokeje je připraven take online fan shop, kde si můžou zakoupit suvenýry z hokejového mistrovství a jet tak na zápasy již vybarveni do národních barev. V nabídce jsou kšiltovky, šály, dresy, trika a další.

Podívat se na nabídku fan shopu můžete zde: 2010 IIHF Weltmeisterschaft Online Shop.

Zpět na seznam aktualit


Rozpisy zápasů

Podívejte se na tabulky skupin a kdo a kdy bude na mistrovství světa hrát.

» více o zápasech

Sestava pro MS

Představení hráčů, kteří budou hrát za český tým.

» více o sestavě

Čas vysílání v TV

Seznam přímých přenosů ve vysílání České televize.

» více o vysílání


Aktuality z MS v hokeji 2010

Každý den pro Vás připravujeme přehled toho nejzajímavějšího z Mistrovství světa v hokeji 2010.

» více ze zpravodajství

Mistovství světa v hokeji 2010

74. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji bude probíhat ve dnech 7.–23. května 2010 v německých městech Kolín nad Rýnem a Mannheim

» více o mistrovství světa