Zpravodajství z MS

Poslední zápasy základní skupiny

14. 5. 2010

Tým Kanady

Za mohutné podpory nejen výherců soutěže o lístky na MS vyprodaná SAP Arena hostila poslední zápas českého týmu v základní skupině, kde se tým Česka střetl s hráči Švédska.

Již po pár vteřinách byl vyloučen Jaromír Jágr. O 25 vteřin později Rolinek vstřelil svoji první branku na MS. Tím tým ČR vstoupil do druhé minuty zápasu s jednobrankovým náskokem, který si dovedl udržet až do 24. minuty zápasu, kdy hráči Švédska využili chyby Čechů a vyrovnali. Avšak již o pět minut později Hubáček vstřelil svoji druhou branku MS a český tým opět vedl.

Ve třetí třetině se naštěstí nepovedlo týmu Švédska využít mnoha příležitostí, ani záverečnou powerplay a tým Česka vyhrál nad Švédy 2:1. Více o zápase na iDnes.cz.

V odpoledních zápasech porazilo Rusko Bělorusko 3:1 a Norové Francii 5:1. V druhém večerním zápase rozstřílelo Slovensko Kazachstán 5:1. Souhrn odpoledních zápasů si můžete přečíst na Aktuálně.cz, zápas Slovenska se věnuje Sport.cz.

Zpět na seznam aktualit


Rozpisy zápasů

Podívejte se na tabulky skupin a kdo a kdy bude na mistrovství světa hrát.

» více o zápasech

Sestava pro MS

Představení hráčů, kteří budou hrát za český tým.

» více o sestavě

Čas vysílání v TV

Seznam přímých přenosů ve vysílání České televize.

» více o vysílání


Aktuality z MS v hokeji 2010

Každý den pro Vás připravujeme přehled toho nejzajímavějšího z Mistrovství světa v hokeji 2010.

» více ze zpravodajství

Mistovství světa v hokeji 2010

74. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji bude probíhat ve dnech 7.–23. května 2010 v německých městech Kolín nad Rýnem a Mannheim

» více o mistrovství světa