Zpravodajství z MS

Sponzoring v loňském roce

2.3.2010

Sponzoring v loňském roce

Společnost Henkel sponzoruje mistrovství světa v ledním hokeji již od roku 2004, kdy se stala oficiálním sponzorem mistrovství světa, konaném v České republice. Na loňském šampionátu, který pořádalo Švýcarsko v Bernu a Curychu, také nechyběla.

Henkel také zapojila malé hokejové fandy, kteří měli šanci soutěžit o možnost předání ceny nejlepším hokejistům turnaje. Rodiče a děti zasílali fotografie či kresby do soutěže v rámci programu Henkel Smile a podpory fair play. Navíc za každý vstřelený gól společnost věnovala 50 Euro na dobrou věc. Přispívat mohli i diváci na stadionech – za každý podpis na obřím triku Henkel Smile věnovala společnost 1 Euro. Doufejme, že našim hokejistům se bude dařit více než v loňském roce a z mistrovství světa v Německu přivezou jeden z cenných kovů. Podporou této sportovní události samozřejmě společnost Henkel upevňuje povědomí nejen o značce, ale i o jejích výrobcích.

Zpět na seznam aktualit


Rozpisy zápasů

Podívejte se na tabulky skupin a kdo a kdy bude na mistrovství světa hrát.

» více o zápasech

Sestava pro MS

Představení hráčů, kteří budou hrát za český tým.

» více o sestavě

Čas vysílání v TV

Seznam přímých přenosů ve vysílání České televize.

» více o vysílání


Aktuality z MS v hokeji 2010

Každý den pro Vás připravujeme přehled toho nejzajímavějšího z Mistrovství světa v hokeji 2010.

» více ze zpravodajství

Mistovství světa v hokeji 2010

74. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji bude probíhat ve dnech 7.–23. května 2010 v německých městech Kolín nad Rýnem a Mannheim

» více o mistrovství světa